משלוח חינם
  • World wide free shipping
    Within 14 days delivery

מה אתם יודעים על אבני אופל?

23/1/18

אבן אופל

מסמלת את הירח ומחוברת ישירות לנשיות, רבים מכנים אותה "אבן האלים" ואחרים חוששים מהשפעותיה, היא מכילה אחוז גבוה של מים ובשל כך מקושרת להיבט הרגשי.
על פי האמונה השמאנית, אלוהי הסערה קינאו ביופייה מרהיב העין של הקשת בענן ושברו אותה לחתיכות קטנות. החתיכות הקטנות הן למעשה אבני האופל הצבעוניות אשר בתוכן ניתן לראות את השתקפות כל צבעי הקשת. השמאנים נהגו להשתמש בהן לטקסים שונים כבר בתקופות קדומות מתוך אמונה בכוחותיה החיוביים.

קצת פיזיקה
מהבחינה הפיזית, קיימים שני סוגים עיקריים של אבן האופל. הסוג האחד הינו האופל הרגילה, המכונה "פוטץ" והסוג המיוחד מכונה "אופל אש" שכן כך היא נראית: ככולאת להבות אש קטנטנות. מאחר ואחוז גבוה ממנה עשוי מים המזוהים עם עולם הרגש, מסמלת האופל אנרגיה נשית ורגשות. האופל עשויה סיליקה, חמצן ומימן ולמעשה מדובר באבן קוורץ רכב יחסית שהוספו לה מים. רוב אבני האופל מגיעות אלינו מאוסטרליה ונראות מדהימות כל כך תודות לשילוב של מים וכדוריות אוויר הכלואות בתוך האבן. האפקט המדהים הוא למעשה קרני אור הנשברות בתוך האופל.בצד השני של הסקאלה ומהבחינה הרוחנית, מהווה האופל כוח רב עצמה להתמודדות עם שינויים בחיים ולכניסתן של הזדמנויות לצמיחה חדשה והתפתחות אישית. האופל מגבירה את רמת היצירתיות בחיינו ומסייעת בהתגברות על צדדים אפלים וקשיים נפשיים. בכוחה לסייע בשחרור מעכבות פנימיות ובכך למעשה מהווה האופל עידוד משמעותי לפוטנציאל האישי של כל אדם. 


אבן האופל נדירה ויקרה מאוד ולכן השימוש הנפוץ, וגם אצלנו, הוא באבן אופל סינטטית. האבן הסינטטית שאנו משתמשים בה מיוצרת ביפן ונחשבת לאיכותית ביותר מבין אבני האופל הסינטטיות.

תליון עם אבן אופל