משלוח חינם

החלפות והחזרות חינם

 • שליח עד הבית -
  עד 4 ימי עסקים
  • בקנייה מעל 300 ₪ - חינם 
  • בקנייה עד 300 ₪ - 19 ₪
 • דואר רשום -
  • בקנייה מעל 70 ₪ - חינם
  • בקנייה פחות מ- 70 ₪ - 8 ₪
 • איסוף עצמי -
  בתיאום מראש - חינם

מה אתם יודעים על אבני אופל?

21/12/16

אבן אופל

מסמלת את הירח ומחוברת ישירות לנשיות, רבים מכנים אותה "אבן האלים" ואחרים חוששים מהשפעותיה, היא מכילה אחוז גבוה של מים ובשל כך מקושרת להיבט הרגשי, היא מפעילה את צדו הימני של המוח וגורמת ליצירתיות שלכם לפרוח. אז מה אתם יודעים על אבן האופל?
על פי האמונה השמאנית, אלוהי הסערה קינאו ביופייה מרהיב העין של הקשת בענן ושברו אותה לחתיכות קטנות. החתיכות הקטנות הן למעשה אבני האופל הצבעוניות אשר בתוכן ניתן לראות את השתקפות כל צבעי הקשת. השמאנים נהגו להשתמש בהן לטקסים שונים כבר בתקופות קדומות מתוך אמונה בכוחותיה החיוביים.

קצת פיזיקה
מהבחינה הפיזית, קיימים שני סוגים עיקריים של אבן האופל. הסוג האחד הינו האופל הרגילה, המכונה "פוטץ" והסוג המיוחד מכונה "אופל אש" שכן כך היא נראית: ככולאת להבות אש קטנטנות. מאחר ואחוז גבוה ממנה עשוי מים המזוהים עם עולם הרגש, מסמלת האופל אנרגיה נשית ורגשות. האופל עשויה סיליקה, חמצן ומימן ולמעשה מדובר באבן קוורץ רכב יחסית שהוספו לה מים. רוב אבני האופל מגיעות אלינו מאוסטרליה ונראות מדהימות כל כך תודות לשילוב של מים וכדוריות אוויר הכלואות בתוך האבן. האפקט המדהים הוא למעשה קרני אור הנשברות בתוך האופל.

רוחות של שינוי
בצד השני של הסקאלה ומהבחינה הרוחנית, מהווה האופל כוח רב עצמה להתמודדות עם שינויים בחיים ולכניסתן של הזדמנויות לצמיחה חדשה והתפתחות אישית. האופל מגבירה את רמת היצירתיות בחיינו ומסייעת בהתגברות על צדדים אפלים וקשיים נפשיים. בכוחה לסייע בשחרור מעכבות פנימיות ובכך למעשה מהווה האופל עידוד משמעותי לפוטנציאל האישי של כל אדם. סיפורים מופלאים כוללים תרחישים של היעלמות האופל באופן לא ברור, אבני חן אחרות שנשברו או נפלו ואבדו.

השפעות על מערכת הבריאות
מבחינת ההשפעה הגופנית של האופל, שיבוץ האבן בטבעת, תליון או עגילים יביא לניקוי מערכת הדם והכליות. כמו כן, שימוש באבן כתכשיט יכול לסייע משמעותית לאיזון האינסולין בגוף ולכן היא אידיאלית לסובלים מבעיות סוכר. אם יש לכם חבר, חברה או קרובי משפחה הנמצאים בתהליך החלמה ממחלה, זה בדיוק הזמן להעניק להם את האופל בתכשיט מסוים או כאבן חן. לעומת זאת, אם האדם החולה נמצא בשיא מחלתו לא רצוי להביא לו אופל שכן האופל מחזקת מצבים קיימים.

קרובה לגוף, קרובה לרוח
לאופל ישנם לא מעט שימושים אותם ניתן ליישם במהלך היומיום. ראשית, כדי ליהנות מהשפעותיה עלינו לשאתה אתנו. בין אם על טבעת או תליון, עגילים או כל תכשיט אחר, נוכל להיווכח בפלאיה כאשר נענוד אותה על גופנו קרוב ככל האפשר. רבים מחובבי האבן משתמשים בה בתור טבעת ומניחים אותה אפילו בכיסים או בתוך החזייה.
חשוב יותר מכל לדעת כי אבן האופל מטפחת את האהבה ולכן אם ברצונכם למשוך אהבה לחייכם, התחילו לענוד את האופל על גופכם.

תליון עם אבן אופל