משלוח חינם

החלפות והחזרות חינם

 • שליח עד הבית -
  עד 4 ימי עסקים
  • בקנייה מעל 300 ₪ - חינם 
  • בקנייה עד 300 ₪ - 19 ₪
 • דואר רשום -
  • בקנייה מעל 70 ₪ - חינם
  • בקנייה פחות מ- 70 ₪ - 8 ₪
 • איסוף עצמי -
  בתיאום מראש - חינם

תכשיטי קבלה

08/4/16

דמי מור, מדונה, אשטון קוצ'ר ורבים נוספים מבין הסלבס מתהדרים בתכשיטי קבלה מרשימים בגודלם ויופיים. תכשיטי הקבלה קנו להם מקום של הערכה וכבוד בעולם כולו בשנים האחרונות, וניכר כי מדובר בהרבה יותר מטרנד חולף. מה סוד קסמם של התכשיטים האוצרים בקרבם כוחות עלומים?

על כוחה של הקבלה
תכשיטי קבלה הם רק קצה הקרחון: בשנים האחרונות אנו עדים למפורסמים המעידים על עצמם בגאון כי הם לומדים שיעורי קבלה פרטיים, אחרים מסתובבים עם הסרט האדום על פרק ידם ולא מעט אושיות מוכרות יודעות לפזם פסוקים שלמים. הקבלה נושאת בקרבה כוח רב עצמה, וזה בתורו מפזר את יופיו לכל עבר. ענידת תכשיטי קבלה מעניקה לנושא אותם משמעות רבת עומק והופכת את החיים להרבה יותר עשירים.
על היהלומים אומרים שהם החברים הטובים ביותר של האישה, פנינים נבלעות כמו כדורים בתרבויות מסוימות כדי להקל על חולי, באבני אופל יש כמעט 30% מים ואבני איזמרגד איכותיות יקרות יותר מיהלומים. ורק את הקבלה קשה להקביל לדבר מה שהוא בעל תפיסה. אמר הרב קוק כי "מלמדת היא לנו החכמה האלהית את המדות, את הספירות האלהיות, כדי לדעת שבמדותיו של הקדוש ברוך הוא אנו צריכים להתדבק."

לא רק תכשיט
אל תטעו – העונדים את תכשיטי הקבלה הינם חילוניים גמורים ברוב המקרים. אבל תכשיטי הקבלה נתפסים בעיניהם כבעלי כוח של ממש. לפי יודעי דבר, אין די בענידת התכשיט בלבד. החלק החשוב באמת בתכשיטי הקבלה הוא הכוונה. אם אתם רוצים ליהנות ממה שיש לתכשיטי הקבלה להציע לכם – חשוב להתחבר למטרות אשר לשמן אתם עונדים את התכשיטים, לחשוב עליהן ולרצות אותן.

לכל תכשיט יש שם
לכל תכשיט בקבלה יש שם, אבל לא רק. כל תכשיט הינו בעל משמעות רוחנית עמוקה ואחריות לתחום בחיינו: טבעת "חמש המתכות", לדוגמה, מביאה לשפע כלכלי והצלחה חומרית בכל היבטי החיים. סמלים נוספים הם המרכבה הגדולה האחראית לריפוי, להגנה ולאיזון; תליון השפע אשר כשמו כן הוא – יביא ברכה ושפע לחייכם, מפתח האהבה אשר יביא אהבה ושלמות עם העולם ועוד מגוון רחב של מפתחות לשיפור והתמרה רוחניים.

למה חיכיתם עד היום?
אם חיכיתם עד היום כדי למצוא את התכשיט המתאים לכם יותר מכל, היום כבר לא תצטרכו לכתת רגליכם על מנת לחפש את התכשיט או הסמל המתאימים לכם יותר מכל. אתרי האינטרנט מציעים לכם עולם ומלואו של אפשרויות ותכשיטי קבלה יוקרתיים ורבי עצמה שישנו את חייכם בדיוק באספקטים להם ציפיתם.

תכשיטי קבלה - מגן דוד